Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

AKINROBOTICS

ADA-7

AKINROBOTICS tarafından geliştirilen, gelişmiş yapay zekası ve üstün hareket kabiliyeti ile Sosyal Robot serisinin en yeni versiyonudur. Ekibinize ve müşterilerinize hizmet etmekten mutluluk duyar ve kişiye özel deneyimlerini arttırarak onların her daim daha özel hissetmelerini sağlar. ADA-7 ile birlikte çalışmaya başlayın ve günlük rutin işlerinizi onunla paylaşarak hayatınızı daha değerli kılın!

UV-C Sterilizasyon Robotu
Eğitimde Destekçiniz
Eğitimde Destekçiniz
Turizmin Her Alanında
Turizmin Her Alanında
Sağlık Danışmanınız
Sağlık Danışmanınız
Şimdi Sahne O'nun
Şimdi Sahne O'nun

MİNİ ADA

Teknolojinin hızla geliştiği dünyada Sosyal Robotlar hizmet sektöründe birçok alanda görev almaktadır. AKINROBOTICS tarafından yerli ve milli imkanlar ile üretilen Mini ADA Robot; turizm, sağlık, eğitim, hızlı tüketim başta olmak üzere birçok sektörde sorunsuz ve eğlenceli hizmet verebilmektedir. Yazılım ve robot arayüz çalışmaları da AKINROBOTICS çatısı altında geliştirilen Mini ADA Robot; işinizi geliştirmek, fark yaratmak, müşterilerinize farklı çözümler sunarak daha hızlı, daha keyifli, daha yenilikçi hizmet vermek için sizleri bekliyor.

Sosyal Robot Mini Ada Sağlık Sektörü

EĞLENCE SEKTÖRÜ

Sosyal Robot Mini Ada Turizm Sektörü

TURİZM SEKTÖRÜ

Sosyal Robot Mini Ada Sağlık Sektörü

SAĞLIK SEKTÖRÜ

 
Sosyal Robot Mini Ada Yiyecek-İçecek Sektörü

YİYECEK-İÇECEK SEKTÖRÜ

Sosyal Robot Mini Ada Eğitim Sektörü

EĞİTİM SEKTÖRÜ

Sosyal Robot Mini Ada Reklam ve Yayıncılık

REKLAM VE YAYINCILIK SEKTÖRÜ

4 AYAKLI ROBOT ARAT 4.1

 
 

MOTORLAR

ARAT 4.1’de kullanılan motorların tümü kendi bünyemizde tasarlanıp üretilmiştir,

 

HABERLEŞME

Kablosuz kumanda edilebilme özelliği, 8 megabit hızında çalışan haberleşme mimarisi ile sizlerin hizmetine sunulmuştur.

 

GÖVDESİ

Darbelere karşı denge koruma algoritması ile tasarlanmıştır. Esnek hareket sağlayan geniş çalışma açısı ve adaptif denge algoritması.

 

KABİLİYETLERİ

Yük taşıma özelliğine sahip olan ARAT, arazide arama-kurtarma faaliyetlerinde kullanılabilmektedir.

AKINROBOTICS HİZMET ROBOTU

UV-C STERİLİZASYON ROBOTU

Tüm dünyanın ortak hareket ettiği, yaşam şekillerini kökten değişime uğratan salgın hastalıklar ve bunlarla mücadelede uzun yıllardır UV teknolojisinden faydalanılmaktadır. AKINROBOTICS; insan sağlığına zarar vermemesi ve iş yükünün azaltılması adına otonom çalışan yeni nesil robotlar üreterek UV-C lambaları bu robotlara entegre etmiştir. Ve ortaya Covid-19 salgınında da en etkin mücadelenin verilebilmesi, bakteri ve virüslerin yok edilmesi için gerekli olan 254 nm dalga boyu UV-C ışınları barındıran yeni nesil UV-C Sterilizasyon Robotumuz çıkmıştır. Sterilizasyon robotumuz kapalı ve kontamine risk oranları yüksek hastane, gıda firmaları, spor salonları, çocuk oyun alanları ve daha birçok sektöre çözüm önerisi olarak sunulmaktadır.

UV-C Sterilizasyon Robotu
UV-C Sterilizasyon Robotu

SERVİS ROBOTU

 
 

GEZİNME

Otonom gezinme özelliği ile üzerinde bulunan sensörler sayesinde hareketli nesnelerin bulunduğu ortamlarda 80 cm ye kadar dar alanlarda dahi herhangi bir yere çarpmadan gezinim sağlayabilir.

 

ARAYÜZ

Arayüz ekranında oluşturulacak menüler ile kolayca sipariş alabilir ve tek seferde çoklu servis yapılabilir.

 

OTONOM ŞARJ

Robotumuz mevcut şarj/güç dengesine göre çalışmalarını planlar. Otonom şarj özelliği ile bataryasını kendi doldurabilir.

 

SESLİ BİLDİRİM

Robotumuz belirlenen durumlara göre anlık sesli bildirimde bulunabilir.(Afiyet olsun, hoş geldiniz vb.)

AKINROBOTICS PROJELER

DEVAM EDEN PROJELERİMİZ!

Sahip olduğumuz mühendislik bilgisi ve deneyim ile ülkemizi ilk sıralara taşımak için, hizmet sektöründe kullanılacak üstün yetenekli robotlar üretiyoruz.